пятница, 20 апреля 2018 г.

Обласне методичне об'єднання завідувачів бібліотек ВНЗ І-ІІ р.а.


19 квітня 2018 року на базі бібліотеки коледжу СНАУ відбулось засідання обласного методичного об’єднання завідувачів бібліотек ВНЗ І-ІІ р.а.
У коледж приїхали бібліотекарі з Малого Висторопа, Лебедина, Шостки, Конотопа, а також з сумських коледжів – машинобудівного, будівельного, медичного училища, Сумського вищого училища мистецтв ім. Д.С. Бортнянського, з Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки. Тепло привітав учасників засідання директор коледжу 
Чортенко Андрій Миколайович.
 Відкрила засідання викладач бібліотечних дисциплін СВУМіК ім. Д.С. Бортнянського Кратенко Анна Олександрівна, яка винесла для обговорення тему «Актуальні засади розвитку сучасної бібліотеки ВНЗ. Особливості впровадження інновацій в роботу бібліотек навчальних закладів України».

З доповіддю-презентацією «Портфоліо – сутність та значення в роботі бібліотекаря» виступила завідувач бібліотеки коледжу СНАУ 
Понкратова Людмила Миколаївна, яка представила і охарактеризувала етапи створення, як особистого, так і загалом бібліотечного портфоліо. Людмила Миколаївна продемонструвала на екрані також власне портфоліо і портфоліо бібліотеки. Всі бажаючи мали змогу завантажити собі теоретичну презентацію щодо створення портфоліо для подальшого опанування.


Зі змістовною доповіддю «Систематизація документів відповідно до прийнятої в межах бібліотеки таблиць кваліфікації (УДК)» виступила завідувач відділу «Обробки літератури та організації каталогів» СОУНБ Сердюк Олена Олексіївна. Вона також поділилася презентаційним матеріалом, охарактеризувала основні етапи переходу бібліотек на УДК, надала корисні методичні поради щодо індексування фонду згідно з таблицями УДК.


Про власну проектну діяльність, Громадський бюджет, про те, яке місце в ньому займає громада і кожен житель свого міста,  розповіла завідувач відділу «Інформаційних технологій та електронних ресурсів» СОУНБ 
Отич Надія Миколаївна.


Усі доповіді викликали жваве обговорення
серед учасників засідання.

Спілкувалися, ділилися власним досвідом,
пропонували, планували майбутні
теми, заходи методоб'єднання. 

Креативно проявили себе студенти коледжу СНАУ,
які у перерві для учасників засідання виконали літературно-музичну композицію «Українці – ми єдина сім’я».
Це студенти Б. Кривоконь, Луговик Ю., О.Шевчун, 
Майборода А., Мусієнко Ю., Макаренко В., Кущ А.

Учасники засідання
ознайомились з представленим досвідом роботи бібліотекарів коледжу, у тому числі з методичними матеріалами виставки – сценаріями, інформаційними буклетами, тематичними папками, бібліографічною продукцією тощо. 

Прикрасою засідання стала виставка-хобі «Руками створена краса», експонати для якої підготували студенти, викладачі і співробітники коледжу.
Засідання пройшло, як і завжди,
в діловій, але дружній і теплій обстановці!

 Дякуємо всім учасникам за співпрацю і висловлюємо
щиру подяку адміністрації коледжу,
директору Чортенку А.М., викладачам, студентам
за якісно організовану зустріч!


Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...